Dowiedz się, dlaczego warto zostać udziałowcem nowej giełdy kryptowalut Coin Casso. Giełda tworzona jest już dwa lata i wystartowała 2 listopada 2018.

Jednym z najważniejszych elementów funkcjonowania każdej giełdy jest jej odporność na zjawiska hossy i bessy. To zrozumiałe – nie ma znaczenia jaki jest obecny trend – ludzie zaangażowani w kryptowaluty będą nimi obracać bez względu na sytuację rynkową. Dlatego giełda zarabia – zawsze.

CoinCasso jest europejską, licencjonowaną giełdą zarejestrowaną w Estonii. Jest tworzona już drugi rok i wystartowała 2 listopada 2018 roku. Jest to również miejsce, gdzie uczestnik może korzystać z globalnych zysków firmy.

Obejrzyj poniższy webinar – rozmowę z właścicielem giełdy Łukaszem Ozimskim:

---> TUTAJ ZAKUPISZ TOKENY CCX <---

Ile zarabia giełda kryptowalut?

Jak wspomniałem wcześniej, giełdy generują zysk niezależnie od tego, czy wartość danej kryptowaluty rośnie lub maleje. Zysk giełdy zależy głównie od wielkości obrotu. Poniższa tabela zawiera informacje o wysokości zysków giełd w różnych przedziałach rankingkowych:

10 milionów dolarów – to właśnie przeciętny miesięczny zysk giełdy w rankingu top 50. Dzisiaj również Ty masz szansę czerpać korzyści właśnie z takiej giełdy.

Właściciele giełdy CoinCasso dali nam możliwość zaangażowania własnych środków finansowych w tworzenie i rozwój giełdy. To jedyna i niepowtarzalna okazja. Aby zarejestrować się jako uczestnik kliknij w poniższy link:

REJESTRACJA W SYSTEMIE COIN CASSO

Projekt wzbudza tak ogromne zainteresowanie, że z puli stu milionów wyemitowanych przez firmę tokenów CCX w ciągu pierwszych tygodni sprzedanych zostało ponad milion dwieście tysięcy sztuk. Strona główna systemu CoinCasso w bardzo przejrzysty sposób pokazuje postępy w bieżącej sprzedaży (dane na 06.11.2018 r. godz. 15:16):

Jak widać czas upływa nieubłaganie a razem z nim maleje ilość dostępnych tokenów. Nawet w trakcie pisania tego artykułu zdołałem zauważyć wzrost sprzedaży o 1,5%. Łukasz Ozimski w ostatnich dniach przebywał na Malcie gdzie zainteresowanie giełdą wyraził również John McAfee:

Jakie możliwości daje posiadanie tokenów i ile mogę zarobić?

Wszystko zależy od tego, jak wielkie zainteresowanie wzbudzi giełda na świecie i ilu klientów zdoła przyciągnąć w ciągu najbliższych lat. Opierając się na doświadczeniu można śmiało wysnuć założenie, że inwestor indywidualny angażujący środki finansowe w projekt Coin Casso może spodziewać się miesięcznego przychodu pasywnego na poziomie między 300$ a 30 000$.

Wszystko zależy od posiadanych przez nas tokenów. Doskonale prezentuje to poniższa tabela:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *